Bus Adres | Przewóz osób z Niemiec i Holandii

Bus Adres | Przewóz osób z Niemiec i Holandii 1 Bus adres to firma przewozowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizuje się w transporcie osób do Niemiec i Holandii, a także w przewozach okolicznościowych. Rzetelność i wysoką jakość oferowanych usług sprawia, że grono zadowolonych klientów powiększa się każdego dnia.

Bus do Niemiec i Holandii

Firma Bus Adres oferuje niezwykle wygodną usługę polegającą na dowozie osób pod same drzwi adresów na terenie Niemiec i całej Holandii. Ma to zasadniczy wpływ na komfort całej podróży, aż pod sam adres. Klient nie musi przesiadać się z bagażami, szukać innych środków transportu czy taksówek generujących dodatkowe koszty. Firma oferuje także przewóz osób z Niemiec i Holandii do Polski.

Dlaczego warto wybrać Bus Adres?

Przede wszystkim ze względu na komfort i bezpieczeństwo podróży. Użytkowane busy są nowe (z 2018 roku), posiadają dwustrefową klimatyzację, samodzielne ogrzewanie, a także pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu. Ceny są bardzo atrakcyjne, a każdy pasażer zostaje ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków- co często nie jest standardem wśród konkurencyjnych firm. Co warto nadmienić, Bus Adres posiada licencję na wykonywanie Międzynarodowego i Krajowego Transportu Drogowego Osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób. Jest to niezwykle istotne, gdyż odpowiednie kwalifikacje, zezwolenia i licencje jasno pokazują, że podróż z Bus Adres jest całkowicie bezpieczna. A ten właśnie aspekt jest najczęściej poruszany w kwestii wyboru środka transportu za granicę, a także wybory konkretnego przewoźnika. Co również istotne przewóz bagażu jest bezpłatny. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie sztuki większego bagażu i jedną podręcznego. Bus Adres | Przewóz osób z Niemiec i Holandii 3

Gdzie kursują busy?

Bus do Niemiec i Holandii jeździe przez następujące województwa: łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, mazowieckie. Miasta, w których się zatrzymuje to między innymi: Włocławek, Płock, Ciechanów, Gostynin, Sierpc, Kutno, Konin, Bieżuń, Żuromin, Warszawa, Poznań. Przewóz osób z Niemiec i Holandii do Polski odbywa się według wskazanych adresów. Co ważne, busy można zamawiać całodobowo. To bardzo wygodne i dostosowane dla potrzeb klientów rozwiązanie.

Przewozy okolicznościowe i zorganizowane grupy.

Tutaj firma dostosowuje się do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Transport na imprezy okolicznościowe, sportowe, religijne czy biznesowe? Firma obsługuje także różnego rodzaju wyjazdy zorganizowane. Oferta i cennik konstruowane są indywidualnie w oparciu o specyfikę przejazdu.

Bus Adres to firma przewozowa godna zaufania, oferująca wysoką jakość przejazdu, zachowując jednocześnie atrakcyjne ceny. Każdego dnia kierowcy dokładają wszelkich starań, aby każda podróż przebiegła w sposób komfortowy i bezpieczny przy zachowaniu punktualności. A możliwość podwiezienia klienta pod sam adres ułatwia znacznie podróż, która siłą rzeczy staje się krótsza i wygodniejsza.