Przewozy osób do Holandii

Przewozy osób do Holandii 1 Nasza firma analizując rynek przewozowy dostrzegła pewną lukę. Klienci chcą mieć zrealizowaną kompleksową usługę transportową z punktu A do B. Przesiadki z bagażami, a w szczególności w obcym kraju nie należą do przyjemnych i oczekiwanych rozwiązań. Dlatego też postanowiliśmy nastawić się na przewozy osób do Holandii czy Niemiec pod wskazany przez klienta punkt docelowy. Wyjazdy organizowane są z miejscowości m.in. jak: Włocławek, Płock, Ciechanów, Gostynin, Sierpc, Kutno, Konin, Bieżuń, Żuromin, Warszawa, Poznań. Nasze busy są nowoczesne i posiadają takie udogodnienia jak: klimatyzacja dwustrefowa, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, niezależne ogrzewanie, przyciemnione szyby, nawigacja GPS. W praktyce nasza działalność zaczyna się od Państwa telefonu. Wtedy nasz konsultant po uzyskaniu informacji o miejscu docelowym i początkowym punkcie podróży może podać orientacyjne ceny.

Przewozy osób do Holandii 3 Opłata za autostrady leży po naszej stronie. Klient wsiadając do naszego busa może rozkoszować się widokami za oknem. Obsługujemy województwa takie jak: łódzkie, kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, mazowieckie. Z uwagi na coraz większą emigrację Polaków na zachód chcemy ułatwić kontakt rodzinny. Nie każdy ma możliwość i umiejętności, aby przemierzyć tyle kilometrów swoim autem. Przewozy osób do Holandii i Niemiec są wykonywane we wtorki i piątki natomiast powroty w środy i soboty. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne, aby uzyskać więcej informacji. Można dzwonić o każdej porze, a nawet w dni ustawowo wolne od pracy. Busy, którymi realizujemy nasze przewozy są z 2018 roku, więc są sprawne i nowoczesne. Organizujemy również przewozy grup z okazji różnych eventów. Mamy doświadczenie w obsłudze przewozów sportowych, pielgrzymek, konferencji, wieczorów kawalerskich czy panieńskich. Nasi kierowcy są sprawdzeni i ich umiejętności potwierdzone są latami doświadczeń w branży. Przewozy osób do Holandii czy Niemiec to nasza specjalność. Odbieramy naszego klienta z punktu początkowego i zawozimy pod wskazany adres. Ceny, które klient usłyszy przez telefon są ostateczne. To znaczy, że po drodze nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za zmianę trasy albo autostradę. U nas nie pobieramy również dodatkowych opłat za bagaż. Można zabrać dwie duże torby i bagaż podręczny. To oznacza, że można z powodzeniem jechać na urlop na dłuższy okres czasu. Bus przed każdym kursem jest dokładnie sprawdzany przez nasz zespół.

Przewozy osób do Holandii 5 Dla nas bezpieczeństwo pasażerów jest najważniejsze i przykładamy szczególną uwagę do monitorowania naszego taboru, aby podczas podróży nie było niepotrzebnych zakłóceń. Wyróżnia nas również to, że każdy uczestnik podróży jest objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeśli planujesz wyjechać do pracy zarobkowej za granicę, chcesz odwiedzić bliskich albo udać się na wakacje do Holandii czy Niemiec skontaktuj się z nami. Pomożemy również w przewozie zorganizowanej grupy z okazji przeróżnych okoliczności biznesowych, religijnych, sportowych czy prywatnych.