Przewozy osób do Holandii i Niemiec | Województwo łódzkie

Częste przemieszczanie się jest wymogiem naszych czasów, ponieważ wiele osób pracuje poza granicami Polski. Pojawia się konieczność znalezienia szybkiego i bezpiecznego środka transportu, dzięki któremu podróż przebiegnie sprawniej i wygodniej.

Holandia i Niemcy to kraje, gdzie jest zatrudnionych wielu naszych rodaków. Transport w obie strony może być pewnym problemem pod względem logistycznym, dlatego warto skorzystać z oferty specjalistycznej firmy.

Firma przewozowa Bus Adres, organizuje tanie i komfortowe przewozy osób do Holandii i Niemiec. Oferujemy usługi transportowe, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej usługi, jaką jest dowóz osób dokładnie do punktu docelowego czyli pod same drzwi. Ma to ogromne znaczenie dla wszystkich podróżnych, ponieważ nie muszą przeżywać stresu w nieznanym mieście i przesiadać się na inne środki transportu. Oszczędzają swój czas i pieniądze.

Przewozy osób do Holandii i Niemiec | Województwo łódzkie 1

Dwa razy w tygodniu zabieramy osoby z ich miejsca zamieszkania na wyjazdy do Holandii i Niemiec, a są to wtorki i piątki. W środy i soboty organizujemy powroty z terenu całej Holandii i wybranych rejonów Niemiec.

Woj. łódzkie to rejon i pole naszego działania. Mieszkańcy tego województwa mogą skorzystać z usług Bus Adres z następujących miejscowości: Kutno, Krośniewice, Łódź, Zgierz, Uniejów, Skierniewice, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Łęczyca, Głowno, Żychlin, Krośniewice, Stryków, Warta.

Przewozy osób do Holandii i Niemiec organizowane są komfortowymi środkami transportu. Woj. łódzkie i jego mieszkańcy mogą skorzystać z nowoczesnych i w pełni wyposażonych samochodów. Busy zaopatrzone są w dwustrefową klimatyzację, przyciemniane szyby, niezależne ogrzewanie oraz nawigację GPS. Indywidualne pasy bezpieczeństwa zapewniają poczucie spokoju i wygody. Wszystkie busy to nowe pojazdy, które pochodzą z 2018 roku i są w pełni sprawne technicznie. Ceny są bardzo atrakcyjne, zważywszy na komfort podróży i wszystkie udogodnienia. Jednym z nich jest ubezpieczenie pasażera od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Bus Adres posiada wszelkie, niezbędne licencje, zezwolenia i kwalifikacje: licencję na wykonywanie Międzynarodowego i Krajowego Transportu Drogowego Osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób. Dzięki takim uprawnieniom i idealnej pod względem technicznym flocie, każda podróż do Niemiec i Holandii, dla każdej osoby zamieszkującej obszar województwa łódzkiego jest całkowicie bezpieczna.

Ceny nie obejmują bagażu, można zabrać ze sobą dwie duże torby bagażowe i jedną mniejszą.

Podróż z Bus Adres przebiega w sposób nie tylko komfortowy, bezpieczny i sprawny, ale i tani. Punktualność i rzetelność w wykonywaniu usług transportowych oraz profesjonalne podejście do każdego klienta, czyni z Bus Adres przewoźnika godnego zaufania i firmę, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku usług transportowych.